خلاصه مهمترین خبرها

۴ ساعت قبل: رویترز: نزاع ترامپ با مرگ، شور شبه مذهبی فزاینده‌یی را در میان وفاداران حزب برانگیخته است. و او را از یک رهبر سیاسی به مردی تبدیل کرد که آنها معتقدند به وسیله خدا محافظت می‌شود.

۴ ساعت قبل: به گزارش رویترز یک فرستنده رادیویی خصوصی در لهستان خبر داد که یک شرکت دولتی لهستانی قطعاتی را به رژیم ایران فروخته که در ساخت پهپادهای شاهد به‌کار رفته‌اند.

۴ ساعت قبل: سخنرانی مایک پمپئو وزیر خارجه دولت ترامپ در کنوانسیون جمهوریخواهان: زمانی که جو بایدن کمپین فشار حداکثری ترامپ را کاهش داد ما به آخوندها پول دادیم تا بتوانند پول بیشتری به نیروهای نیابتی بدهند.

۴ ساعت قبل: سایت وزارت خزانه‌داری آمریکا: وزارت خزانه‌داری آمریکا ۱۲ نفر را که نقش مهمی در تأمین مالی فعالیت‌های منطقه‌یی بی‌ثبات کننده حوثیها ایفا کرده‌اند، لیست‌گذاری کرد.

۴ ساعت قبل: متیو میلر سخنگوی وزارت‌خارجه آمریکا:ما دو فرد و پنج نهاد دیگر را تحریم کردیم و پنج کشتی را به‌عنوان اموال مسدود شده شناسایی کردیم که نقش مهمی در تأمین مالی فعالیت‌های بی‌ثبات کننده حوثیها داشته‌اند.

۴ ساعت قبل: متیو میلر سخنگوی وزارت‌خارجه آمریکا: حوثیها به حملات خود به کشتی‌های بین‌المللی در دریای سرخ ادامه می‌دهند.

۴ ساعت قبل: رویترز: ترامپ در موقعیت بسیار قوی‌تری نسبت به دوره ریاست‌جمهوری ۲۰۱۷-۲۰۲۱خودش قرار خواهد گرفت تا در صورت پیروزی در انتخابات ۵ نوامبر، دستور کار خود را دنبال کند.

۴ ساعت قبل: سخنرانی مایک پمپئو وزیر خارجه دولت ترامپ در کنوانسیون جمهوریخواهان: زمانی که ما در ژانویه ۲۰۲۱ رفتیم، رژیم ایران می‌ترسید.

۴ ساعت قبل: سخنرانی ترامپ در چهارمین و آخرین روز کنوانسیون جمهوریخواهان: آنها همه تحریم‌های رژیم ایران را برداشتند ... و اکنون رژیم ایران به سلاح هسته‌یی بسیار نزدیک است. این مایه شرمساری است.

۴ ساعت قبل: سخنرانی ترامپ در چهارمین و آخرین روز کنوانسیون جمهوریخواهان: رژیم ایران ورشکسته بود. پول نداشت اکنون ۲۵۰ میلیارد دلار دارد.

۱۹ ساعت قبل: جان بولتون در مصاحبه با سی. ان. ان: این تهدیدات رژیم ایران علیه ترامپ هم صرفا پچ پچ در شبکه‌های مجازی نبوده، بلکه اقدامات واقعی بوده است.

۱۹ ساعت قبل: جان بولتون در مصاحبه با سی. ان. ان: از زمانی که ترامپ به حق قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران رژیم ایران را از میان برداشت، رژیم ایران تشنه انتقام از او بوده است.

۱۹ ساعت قبل: خبرگزاری حکومتی مهر: روز پنجشنبه در محله تپه مالان سقز در اثرحمله مسلحانه ۲ نفر از دراویش این خانقاه و شیخ آزاد شهابی از شیوخ سقزی جان خود را از دست دادند .

۱۹ ساعت قبل: خبرگزاری حکومتی مهر: بامداد روز پنجشنبه در محله تپه مالان سقز و در خانقاه شیخ آزاد شهابی حمله مسلحانه‌ای انجام گرفت.

۱۹ ساعت قبل: تجمع گندمکاران دره شهر در اعتراض به پرداخت نشدن مطالباتشان در مقابل سیلوی این شهر.

۲۰ ساعت قبل: اعتراف گرداننده شرکت تجارت انرژی فردا: درحال حاضر۱۶هزار مگاوات کسری داریم و سالی ۵۰۰۰به آن اضافه می‌شود. سال قبل صنایع ۱روز در هفته خاموشی داشتند امسال ۲روز!

۲۱ ساعت قبل: تام کاتن عضو سنای آمریکا: کیم چیتل، مدیر سرویس مخفی، مسئولیتی را بر عهده نگرفته که باید مسئولیت پذیرفته و فوراً استعفا دهد. اگر این کار را نکند، رئیس جمهور باید او را اخراج کند.

۲۱ ساعت قبل: تام کاتن عضو سنای آمریکا: اکنون واضح است که نقصهای امنیتی متعدد توسط سرویس مخفی، منجر به ترور نافرجام دونالد ترامپ شد.

۲۱ ساعت قبل: جونی ارنست عضو سنای آمریکا:‌ دشمنان ما از ضعف بایدن سوء‌استفاده می کنند. رژیم ایران برای ترور رهبران آمریکا نقشه می‌کشد.

۲۱ ساعت قبل: مایکل والتز نماینده از فلوریدا: در زمان ترامپ ما رئیس‌جمهوری داشتیم که داعش را شکست داد، رژیم ایران را در هم کوبید.

نمایش صفحه 1 از مجموع 780 صفحه , نمایش 20 خبر از مجموع 15,588 اخبار