درباره سیمای آزادی

سیمای آزادی تلویزیون ملی ایران، اولین تلویزیون ماهواره‌یی سراسری فارسی زبان ۲۴ساعته و مستقل است. سیمای آزادی به هیچ دولت و قدرتی وابسته نیست. خط و سیاست هیچ دولت و قدرتی جز مردم ایران را پیش نمی برد.

تمام مخارج و هزینه های سیمای آزادی به وسیله هموطنان و همیاران و شورشگران برای آزادی تأمین می‌شود؛ ایرانیانی که خواهان یک جمهوری دموکراتیک و مستقل با جدایی دین از دولت هستند.

سیمای آزادی تلویزیون ملی ایران، نوید بخش آزادی و حاکمیت مردم ایران است. این سیما ضمن انعکاس تحولات سیاسی و اجتماعی و واقعیت های میهنمان، به دور از هر گونه سانسور و تحریف، تلاش می کند گسترش، پیشرفتها و دستاوردهای جنبش آزادیخواهانه مردم ایران و مقاومت عادلانه و سازمان یافته آنها را در زمینه های مختلف بازتاب ‌کند.

برنامه های شبانه روزی سیمای آزادی که شامل برنامه های متنوع سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و هنری است بر روی ۵ ماهواره در ایران و سایرکشورهای خاورمیانه، اروپا و آمریکای شمالی قابل دریافت است.

برنامه های «سیمای آزادی» به طور زنده از طریق وب سایت و نیز از طریق تلفنهای همراه قابل دریافت است. این سایت و شبکه های اجتماعی آن برنامه ها را به شکل ویدیوهای قابل دانلود در دسترس دوستداران قرار می‌دهند.

برای ارتباط با ما و اهدای کمکهای خود لطفا با آدرسهای زیر تماس بگیرید:

تلفن: +44 20 3286 2433
واتس اپ-تلگرام-سیگنال: +44 75 4621 8789
ایمیل: sima@iranntv.com
ایمیل: hamyari@iranntv.com